Cost Action CA 22156 „TransformERS”

W dniach 30–31 X bieżącego roku w Brukseli miało miejsce spotkanie grupy zarządzającej nowej inicjatywy COST Action działającej pod akronimem „TransformERS”, podczas którego Instytut Badawczy Leśnictwa reprezentował Pan dr inż. Paweł Przybylski z Zakładu Hodowli Lasu i Genetyki Drzew Leśnych.

Uczestnicy spotkania Cost Action CA 22156 „TransformERS”

W zakresie głównego zainteresowania zebranej grupy naukowców znajduje się sprawiedliwa transformacja przez gromadzenie i pozycjonowanie badań. W zespole badawczym pracują naukowcy reprezentujący dyscypliny badawcze od socjologów i politologów do architektów i biologów. Różnorodność spojrzenia na homogenne problemy pozwoli wypracować nowe, często odważne i ambitne propozycje dla wspólnej, nowoczesnej i sprawiedliwej Europy.

Tekst: Paweł Przybylski
Zdjęcie: – źródło: https://www.cost.eu/ 

Translate »
Instytut Badawczy Leśnictwa
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.